BİZ SİZİ ARAYALIM

 
0224 242 46 25bilgi@bursaerenturizm.com

Bursa Çıkışlı Pamukkale-Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri Turu

1. Gün - GRUP OLUŞUMU VE HAREKET-AFRODİSİAS-PAMUKKALE TRAVERTENLERİ-HİERAPOLİS

     Saat 00:30 sularında Bursa Özdilek Geçit Avm Önü'nden siz değeli misafirlerimizi aldıktan sonra ilk molamızı Susurlukta veriyoruz. Molamızın ardından Akhisar, Manisa güzergahını takiben saat 05:00 sularında Bornova kavşağından İzmirdeki misafirlerimizi de aldıktan sonra sınırsız TATİL.COM ikramları eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz.

     Ara Güler’in tesadüfen keşfettiği ve sonrasında Kenan Tevfik Erim’in yaptığı kazı çalışmaları ile ortaya çıkarılmış olan Afrodisias’ı rehberimizin anlatımları eşiğinde dolaşıyoruz. Kentte Antik Tiyatro, Stadyum, Afrodit Tapınağı, Tetrapylon gibi noktaları görerek, Afrodisias müzesindeki muhteşem heykel kolleksiyonunu inceledikten sonra kentten ayrılıyoruz. Bir sonraki durak noktamız Dünya çapında üne sahip olan Pamukkale Travertenleri olacak. Pamukkale manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi aldıktan sonra, İlk olarak Travertenleri fotoğraflayabilmek ve Travertenler üzerinde yürüyüş yapabilmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Hierapolis antik gezimize başlıyoruz. Anadoludaki en büyük Nekropol’e sahip olan bu yerleşim yerinde, Lahit ve Kaya mezar şeklinde gömü biçimlerini inceleyerek kente giriş yapıyoruz. Sonrasında Frontinus Caddesi, Agora,  Kuzey ve Güney  Bizans Kapıları, Gymnasium, Tritonlu Çeşme binası, Latrina, Apollon Kutsal alanı, Su kanalları, Plutonium ve Kent Surları gibi noktaları rehberimizin anlatımları eşliğinde dolaşıyoruz. Sonrasında otelimze yerleşiyoruz

Sabah Kahvaltısı: Otobüste dağıtılacak olan lunch box(Tur ücretine dahildir). Ayrıca dileyen misafirlerimiz kahvaltı için vereceğimiz molada kahvaltı(Ekstradır) yapabilirler.

Öğle Yemeği: Denizli'de serbest olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menü şeklinde alınacaktır.

Konaklama Oteli: North Point Denizli vb.

Kat Edilecek Toplam Mesafe: 332 km

2. Gün - SALDA GÖLÜ-LAVANTA TARLALARI-SAGALASSOS-EĞİRDİR GÖLÜ

     Sabah otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından, otelimizden ayrılarak, en köklü el sanatlarımızdan biri olan Halı kilim dokumacılığının yapıldığı bir Halı Atölyesini ziyaret ederek bu sanatla ilgili bilgiler ediniyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak ünlenen Salda gölüne geçiyoruz. Salda gölünde vereceğimiz serbest zaman esnasında muhteşem fotoğraflar çekebilir hatta göl sularına girebilirsiniz. Burada geçireceğimiz keyifli dakikaların ardından, mevsime göre Gül yada Lavanta Tarlalarını fotoğraflamak ve bölgedeki doğal yaşamı incelemek üzere Lisinia Doğal Yaşam Proje alanına geçiyoruz. Burada Lavanta ve Gül Tarlalarını fotoğraflıyor ve Gül ve Lavanta’dan yapılan çeşitli ürünlerden satın alma şansı buluyoruz. Sonrasında alacağımız öğle yemeğinin ardından, Sagalassos Antik kentini ziyaret ediyoruz. Sagalassos ziyaretimizin ardından Eğirdir gölünde vereceğimiz serbest zaman sonrasında Otelimize dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği balon turuna katılabilirler. 

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Burdur'da serbest olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menü şeklinde alınacaktır.

Kat Edilecek Toplam Mesafe: 419 km

Ekstra: Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği balon turuna katılabilirler. 

Mevsime bağlı olarak Lavanta yada Gül olmaması halinde Tatil.com sorumluluk kabul etmez.

     3. Gün - EFES ANTİK KENTİ-ŞİRİNCE-DÖNÜŞ YOLCULUĞU

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, ilk olarak önemli bir tekstil kenti olan Denizli’de tekstil alışverişlerinizi yapabilmeniz için Varol Tekstil Atölyesini ziyaret ediyoruz. Sonrasında durak noktamız ülkemizin en büyük Antik kenti olan Roma imparatorluğunun doğudaki başkenti olarak kabul edilen Efes antik kentini ziyaret ediyoruz. Devlet ve Halk Agoraları, Hadrian ve Trajan çeşmeleri, Prytaneion Hamalar, Celsus kütüphanesi, Amfi Tiyatro, Kuretler Caddesi ve Liman Caddesi gibi noktaları rehberimizin anlatımları eşliğinde dolaşıyoruz. Sonrasında alacağımız öğle yemeğinin ardından, Şirince’ye geçerek bu şirin beldeyi dolaşıyor ve Meyve Şaraplarından tatma şansı buluyoruz. Burada geçireceğimiz keyifli dakikalar sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molaların ardından TATİL.Com’un araç içi ikramları eşliğinde siz değerli misafirlerimiz aldığımız noktalarda bırakarak turumuzu noktalıyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Şirince yolu üzerinde serbest olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Dönüş yolunda serbest olarak alınacaktır.

Kat Edilecek Toplam Mesafe: 614 km

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks araçlar ile ulaşım
 • Arac içi ikramlar
 • 2 gece yarım pansiyon konaklama
 • Otellerde alınacak olan sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Kokartlı Rehberlik ve yardımcı rehberlik hizmetleri
 • TATİL.COM guvencesi


Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

 • MUZE KART
 • MOLA TESİSLERİNDE ALINACAK SABAH KAHVALTISI ve AKŞAM YEMEKLERİ
 • ÖĞLE YEMEKLERİ
 • YEMEKLERDE ALINACAK İCECEKLER
 • MİNİBAR HARCAMALARI
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • BALON TURU

GENEL ŞARTLAR

Gezi süresi 2 gece 3 gün olup 2 gece otel konaklamalıdır. Rezervasyon sırasında kesinlikle ön koltuk, cam kenarı ve buna benzer koltuk garantisi yada sözü kesinlikle verilemez. Tur araclarında 3-4 numaralı koltuklar turun rehberine tahsis edilmiştir. Rehberimiz programı tamamen gercekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin vereceği serbest zaman ve hareket saatlerine uyulmaması dolayısı ile yapılamayan ziyaretlerden TATİL.COM sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobus, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir butundur ayrı ayrı duşunulemez. Cocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 cocuk icin kullanılır 0-6 yaş cocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Konaklama bolgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Mucbir sebepler nedeniyle yapılamayan turlarda tatil.com sorumluluğu yoktur.

Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına gore; 10-15 kişi arası ozel dizayn minibusle, 15-27 kişi arası luks kucuk otobus (midibus) 27 kişi uzeri ise 46 veya 55 kişilik ozel Turizm araclarıyla yapılacaktır. Buyuk arac garantisi verilmez.

Yeterli coğunluk sağlanmadığı takdirde tatil.com 1 (Bir) gun onceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir

Mevsime bağlı olarak Lavanta ve Gül bahçelerinin yeterli olgunluğa ulaşmamış olması durumundan Tatil.com sorumlu değildir.

EK HİZMET BEDELLERİ VE KAPSAMI

Yardımcı Rehberlik Ucretleri, Otopark Ucretleri, Tekne Turları, Minibus Ucretleri bu kapsamda olup turun yapıldığı bolge ve tur programına gore değişiklik gosterebilir.

İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ

Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıc tarihinden 72 saat öncesine kadar, hicbir neden belirtmeksizin iptal veya değişiklik yapabilmenize ve tur ücretinin kesintisiz olarak iadesine olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1,2 veya 3 gece konaklamalı turlarda Kişi Başı 20 TL, 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda paket bedeli kişi başı 50 TL Uçaklı turlarımızda kişi başı 100 TL'dir.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Ozel sağlık sigortası misafire ait ozel harcamadır.

GEZİ SURESİNCE KULLANILACAK ARACLAR

Turlarımızda Kullanılan Arac Tipleri Kişi Sayılarına gore aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına gore aşağıda bulunan arac tipleri tayin edilir

28 kişi ve uzeri Mercedes Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir

27 kişiye kadar luks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

15 kişiye kadar luks Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt araclar kullanılır.

MERCEDES TRAVEGO & TOURİSMO

46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi, Tempomat, biri onde biri orta kapıda olmak uzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player ( DVD-CD-MP3 ),sıcak su unitesi, 2 adet soğutucu dolap.

MAN FORTUNA

46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitor, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak unitesi, okuma lambaları , rehber anonsu icin ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MİTSUBİSHİ SAFİR

46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitor, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak unitesi, okuma lambaları , rehber anonsu icin ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

ISUZU NOVO - ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN

27+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su unitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi, 15 Lcd Tv

MERCEDES SPRİNTER - VOLKSWAGEN WOLT

15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucu dolap, Sıcak su unitesi

1-) İPTAL VE DEVİR:

1.1 Tatil.com 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tuketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gun oncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure icinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım aracları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gosterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

1.2 Tuketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 gunluk mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve olumleri tam teşekkullu devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıc tarihine 29-15 gun kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25 i, 14-0 gun kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz konaklama yapılmaması/tura gelinmemesi halinde ise gezi ucretinin tamamı tatil.com tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Ozel hukumler saklıdır.

1.3 Tuketici promosyon turlarda turun başlangıc tarihi ne olursa olsun , mucbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.

1.4 Paket tur kapsamındaki tum ucuşlarda 15 gun ve daha sonraki iptallerde hicbir mazeret gecerli olmayıp, ucak ucreti iadesi soz konusu değildir.

1.5 Acenta tatil.com tuketicinin başlangıcını kacırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda tuketici adına yapılmış tum rezervasyonları gezinin başlangıcından 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tuketiciye herhangi bir odeme yapılamaz.

1.6 Tuketici, paket tura devam etmesinin mumkun olmaması durumunda, hareketten en az 7 gun once seyahat acentasına tatil.com niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur acısından gecerli tum koşulları yerine getiren bir ucuncu kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sozleşmeye taraf seyahat acentasına tatil.com karşı, bakiye tutarın ve soz konusu devirden doğan tum ilave masrafların odenmesinden muteselsilen sorumludurlar.

1.7 tatil.com uzerinden alınan tum hizmetlerin her aşamasında tatil.com ile bağlantıya gecilmek zorundadır. Aksi takdirde muşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatil.com sorumluluk kabul etmez.

1.8 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken cıkış talebi, ilgili otelin/turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ucret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun insiyatifinde olduğundan tatil.com a bu konuda bir talep veya bir itiraz yoneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde muşteri tatil.com tarafından otele odenen tum ucreti hicbir itiraz ileri surmeden odemeyi peşinen kabul eder.

1.9 Satın alınan paket tur hizmetinde ucak bileti var ise yapılan iptal talebinde havayolunun ilgili ucuş icin uyguladığı kural ve cezalar gecerli olacaktır.

1.10 "Munferit organizasyonlarımızda secilen tur ve bolgeye gore belirli donemlerinde havayolu ve otellerin iptal koşulları uygulanacak olup,iptal olamama durumu soz konusudur."

BURSA KALKIŞLI PAMUKKALE - SALDA VE LAVANTA BAHÇELERİ TURU

999,00 * Başlayan fiyatlarla

 Rezervasyon Yap  Takip Listeme Ekle

Tur Bilgisi

4 yıldız

Lüks Otobüs