BİZ SİZİ ARAYALIM

 
0224 242 46 25bilgi@bursaerenturizm.com
Misyon & Vizyon
 


MİSYONUMUZ

Bursa Eren Turizm; Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini etkin bir şekilde hızlı, hatasız ve zamanında karşılamaktadır.


Taşımacılığı profesyonel bir hizmet anlayışı olarak ele almak, uygulamak ve geliştirmeyi; insan ve insan yaşamının önemine dikkat ederek müşterilerine ulusal ve uluslar arası standartların gerektirdiği kurallara, yasalara ve yönetmeliklere uygun güvenirlilik çerçevesinde hizmet vermeyi ilke edinmiştir.


Bursa Eren Turizm; Başarı yolunun müşterilerine kaliteli hizmet vermekten geçtiği bilinci ile müşteri memnuniyetini ve beklentilerinin seviyesinde hizmet hedefleyip ve sunmaktadır.


Sunduğu hizmet optimum fiyat, zamanında hizmet ve taahhüt edilen kalitede olmasını gerçekleştirerek müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.VİZYONUMUZ

Bursa Eren Turizm; Sahip olduğu geniş araç filosu ile yüzlerce kilometre yol kat edip güvenli taşıma sağlamaktadır.

 

Özellikle personel, öğrenci ve müşteri servisi ulaşımı konusunda Bursa’nın en prestijli okul ve işletmelerine hizmet veren Bursa Eren Turizm; Psikoteknik testlerinden başarı ile geçmiş ve standartların gerektirdiği belgelere sahip kaliteli hizmet bilinçli sürücü kadrosuyla ve yeni modern araçlarıyla sektörün lider markaları arasındaki yerini almıştır.

 

Bursa Eren Turizm ; TURSAB,F1,D2,ISO 9001 belgeleri ile sektörde prestijini üst seviyede koruyarak hizmet vermektedir.

 

Gerçekleştirdiği modernizasyon çalışmaları ve günün koşullarına göre yenilenen yapısı ile Bursa Eren Turizm; Bugün olduğu gibi gelecekte de müşterilerine en modern, hızlı ve güvenilir hizmeti vermeyi hedeflemektedir.