BİZ SİZİ ARAYALIM

 
0224 242 46 25bilgi@bursaerenturizm.com
Covid-19 Pandemi (Sosyal Mesafe) Önlem ve Kurallarımız 

* Misafirlerimiz ateş ölçümü sonrasında maske dağıtılacak ve kontroller tamamlandığında araçlarımıza tek tek alınacaktır.
* Araçlarımızda oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına göre tasarlanmıştır. 
* Tur operatörlerimizin gösterdiği koltuklar haricinde farklı koltuk kullanımına ve/veya koltuk değişimine izin verilmeyecektir.
* Tur operatörlerimizin Covid-19 hakkında bilgilendirilmiş, pandemi sertifikası almıştır. Sağlıklı ve güzel bir tur geçirilmesi için tur operatörlerinin talimatlarına uyulmalıdır.
* Araçlarımızın ön ve arka kapılarında dezenfektan bulunmaktadır. 

Kalkış Noktalarımız ;
08:00 Özlüce Migros Önü 
08:30 Kent Meydanı 

Tur Bilgisi 

Siz değerli misafirlerimizi belirlemiş olduğumuz kalkış noktalarından aldıktan sonra Maşukiye'ye doğru yola çıkıyoruz. Eğlenceli geçen 2 saatlik yolculuğumuzun ardından ilk durağımız Sapanca gölü eşliğinde kahvaltılarımızı alacağımız restoranımız oluyor. Kahvaltı molamızın ardından yeşillikler içinde dileyenlerin kahvelerini içip dileyenlerin at bineceği keyifli bol fotoğraflar çekinebileceği at çiftliğine geçiyoruz. Sonra Avrupa'nın en büyük doğal yaşam merkezi olan Ormanya'ya doğru hareket ediyoruz. Ormanya'da 2,5 saatlik doğa yürüyüşü yaparak ters ev, hayvanat bahçesi ve hobbit evleri ziyaret ediyoruz. Harika yeşillikler içinde fotoğraflarımızı da alıp Manzarasına doyamayacağımız Sapanca Gölünü yüksekten görmek için Cam Terasa doğru harekete geçiyoruz. Ve sonrasında Öğle yemeğimizi yemek için belirlemiş olduğumuz restorant'ta öğle yemeğimizi alıyoruz ve bol heyecanlı atv turumuza geçiyoruz. Hem orman hem Sapanca Gölü manzaralı 45 dk'lık atv turu sonrasında kahve molası veriyoruz. Dileyenler kahvelerini yudumlarken dileyenler zıpline, salıncak gibi aktivitelere devam edebilirler. Aktivitelerimiz bittikten sonra siz değerli misafirlerimizi belirlemiş olduğumuz duraklara bırakarak bir sonraki ERENTUR Organizasyonlarında görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.
Fiyata Dahil Hizmetler ;

-Lüks Araçlar İle Ulaşım
-Seyehat Sigortası
-Öğle Yemeği
-Rehberlik 


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler,

-Tüm Kişisel Harcamalar,
-Atv Turu,
-Cam Teras Giriş ücreti,
-Ters Ev giriş Ücreti
SAPANCA TURU

120,00 * Başlayan fiyatlarla

 Rezervasyon Yap  Takip Listeme Ekle