Sharm Vizesiz - Uçaklı - 5* Rixos Adults Only +18 -Ultra Her Şey Dahil

Oylanmamış 0 incelemeleri
0/5
0% misafir tavsiye etti

Tur Türü

Yurt Dışı

genel bakış

1.GÜN
 
İSTANBUL

Uçuştan 3 saat önce havalimanında bulunmanızı öneririz. Gerekli işlemlerin ardından, Önemli
Not: Gece uçuşu sebebi ile otel rezervasyonunuz bugünden başlamaktadır.

2.GÜN
 
İSTANBUL - SHARM el SHEIKH

Saat 00:15 Pegasus Havayollarına ait PC 632 sayılı tarifeli seferle Kızıldeniz'in İncisi Sharm'a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat 30 dakikalık uçuşun ardından, Saat 01:50 Sharm'a varış. Havalimanı yetkilimizle buluşma, gerekli işlemlerin ardından, otelinize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde. Saat 11:00 Rehberinizle buluşma ve bilgilendirme toplantısı. (Buluşma saati rehberimiz tarafından önceden haber vermek koşulu ile değiştirilebilir) Panoramik şehir turu ardından gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra turlara katılabilirler. Oteldeki konaklamanız ULTRA HER ŞEY DAHİL konseptindedir.

3.GÜN
 
SHARM el SHEİKH

Kahvaltı, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra turlara katılabilirler. Oteldeki konaklamanız ULTRA HER ŞEY DAHİL konseptindedir.

4.GÜN
 
SHARM el SHEİKH

Kahvaltı otelimizde. Gününüz serbest. Odalar saat 12:00'da boşaltılacaktır. (Otelin de müsait olması durumunda ve rehberimize önceden haber vermek koşulu ile ekstra ücret ödeyerek odanızı havalimanı transfer saatine kadar otelin ULTRA HER ŞEY DAHİL konseptinden yararlanmaya devam edebilirsiniz) İlk gece alamadığınız yemeğin yerine bu akşam yemeği otelimizde. Rehberimiz tarafından belirlenen saatte havalimanına transfer.

5.GÜN
 
- SHARM el SHEİKH-İSTANBUL

Saat 03:20 Pegasus Havayollarına ait PC 633 sefer sayılı uçakla İstanbul'a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat 30 dakika sürecek yolculuğun ardından,
Saat 06:55 İstanbul'a varış

Dahil Olanlar / Hariç Olanlar

Pegasus Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı/Sharm el Sheikh/İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı hattında ekonomi sınıf uçak bileti
Sharm el Sheikh’te Rixos Adults Only 5* vb Otelde 3 gece Superior odada Ultra Her Şey Dahil bazında konaklama (diğer oda tiplerinde konaklamak isteyen misafirlerimiz satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirler).
Havalimanı/otel/havalimanı transferleri
Panoramik Sharm Şehir Turu
Mısır deneyimi olan Prontotour Profesyonel Türkçe Rehberi
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
Türkçe rehberlik hizmeti yeterli kişi sayısına ulaşıldığı taktirde verilmektedir. Aksi durumda hizmetleriniz İngilizce konuşan personel ile verilmektedir. Rehberlik hizmeti Sharm karşılamalı olarak verilmektedir.
Yurtdışı Çıkış Harcı
Ekstra Turlar
Mısır'a vizesiz gitme imkanınız bulunmaktadır. Ancak bu kapsamda Sadece Sharm el Sheikh havalimanına iniş yapıp aynı havalimanından dönüş yapılması ve Güney Sina Bölgesinden dışarıya çıkılmaması gereklidir.
Mısır Yerel Hizmet Bedelleri (Kişi başı 15 USD nakit olarak havalimanında toplanacaktır)
Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
Pasaportunuzun en az 6 ay geçerliliği olması gerekir.

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
Dayalı 0 Değerlendirme
Harika
0
Güzel
0
Ortalama
0
Düşük
0
Kötü
0
İnceleme Yok
Yorum yazmak için giriş yapmalısınız

Erentur Verified

Üyelik Tarihi Sep 2022

* 15.727₺

Ek Ücretler:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
*
15.727₺
0 Değerlendirme